En İyi Elektrikli Süpürge

Hayatımızı kolaylaştıran elektrikli süpürge modelleri ile ev temizliğini kısa sürede bitirebiliyoruz. Ofis ve evlerde hem zaman tasarrufu hem de hijyeni bir arada sunan elektrikli süpürgelerin birçok modeli de bulunuyor. Şarjlı, dikey, el süpürgesi çeşitleri ve toz torbalı ya da toz torbasız elektrikli süpürge modelleri her evde rahat bir temizlik sağlıyor.

Evde kullandığımız elektrikli süpürge bozulunca ben de yeni bir araştırmaya koyuldum. Biz elektrik süpürgesi alalı on yılı aştı. Dolayısıyla yeni elektrikli süpürge modellerinin beni hayrete düşürdüğünü söyleyebilirim. Siz de ofis veya evde kullanmak için en iyi elektrikli süpürge modelini arıyorsanız, gelin birlikte göz atalım!

En İyi Şarjlı Ve Kablosuz Süpürgeler

Son zamanlarda en çok tercih edilen elektrikli süpürge modelleri şarjlı ve kablosuz olanlar yer alıyor. En iyi şarjlı süpürge markaları arasında ise Dyson, Xiaomi, Philips ve Rowenta yer alıyor. Güçlü emiş gücü ve uzun şarj süresi ile büyük bir evin temizliği kolayca yapılabiliyor. Üstelik en iyi şarjlı süpürge modelleri duvara kolayca monte ediliyor ve yer tasarrufu da sağlıyor. İşte en iyi şarjlı ve kablosuz süpürgeler:

Dyson V11 Absolute Extra Kablosuz Süpürge

Dyson V11 Absolute Extra Kablosuz Süpürge

En iyi şarjlı süpürge denilince akla gelen ilk marka şüphesiz, Dyson oluyor. Dyson V11 en yeni modellerden biri ancak kısa sürede çok büyük bir satış hacmine ulaştı. Dyson’un en güçlü süpürgesi olan V11 Radikal Root Cyclone teknolojisine sahip. Bu özel teknoloji ile birlikte 14 siklon filtre, en küçük toz partiküllerini bile çekebiliyor. Fırça başlığı saniyede 360 kez dönerek tüm toz, kırıntı, tüy vb. kirleri toplamaktadır. Aynı zamanda zemin tipini otomatik olarak algılayarak en güçlü temizliği sağlar. En iyi şarjlı süpürge olmayı hak eden Dyson, 60 dakika boyunca kesintisiz temizlik yapıyor. Üstelik tak çıkar pilleri ile 60 dakika sonrasında bile temizliğinize devam edebilirsiniz. 4 farklı başlığı, duvar askı ünitesi ve iki farklı fırçası ile evin her alanında özgür bir temizlik imkanı sağlıyor.

Dyson V11 Absolute Extra Kablosuz Süpürge ürününü hemen satın almak veya fiyat bilgisini görmek için tıklayınız.

Xiaomi Mijia 1c Kablosuz Elektrikli Süpürge

Xiaomi Mijia 1c Kablosuz Elektrikli Süpürge

Uygun fiyatlı ve şarjlı kablosuz süpürge arayışındaysanız Xiaomi Mijia 1C ürününü tercih edebilirsiniz. 60 dakika çalışabilen güçlü bataryası ile büyük bir ev temizliğinin tek seferde yapılmasını sağlıyor. En önemlisi ise hava soğutma teknolojisi ile uzun süre çalıştığında bile güçlü emişini kaybetmeyecektir. Özel filtre ve siklon sistemi ile hava kanalı tıkanmadan üstün bir temizlik yapar. Üstelik pek çok şarjlı ve kablosuz süpürge modeline oranla şarj süresi daha kısa. Büyük başlığı ve küçük alanlar için özel fırçası ile kolay bir temizliğe yardımcı olur.

Xiaomi Mijia 1C kablosuz elektrikli süpürgeyi buraya tıklayarak satın alabilirsiniz.

Xiaomi Mi Vacuum Cleaner Mini Şarjlı El Süpürgesi

Xiaomi Mi Vacuum Cleaner Mini Şarjlı El Süpürgesi

Asya devi Xiaomi’nin küçük ama etkili kablosuz süpürgesi de sıklıkla tercih ediliyor. Ev içi genel temizlik için uygun değil. Ancak küçük kırıntıları toplamak, dökülenleri temizlemek ya da evcil hayvan tüylerini çekmek için ideal olduğunu söyleyebilirim. 30 dakikalık çalışma süresi ile küçük alanları temizlemek için yeterli. Aynı zamanda emiş gücü birçok elektrikli süpürge modeline göre daha yüksek. En önemli özelliklerinden biri ise filtresini temizlerken hiçbir toz ve kire dokunmamanız. Taşınabilir kompakt tasarımı ile ev, ofis ve araba temizliğinde kullanabilirsiniz.

Xiaomi Mi Vacuum Cleaner şarjlı el süpürgesi ürününü uygun fiyatla satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Philips XC7043/01 SpeedPro Şarjlı Dikey Süpürge

Philips XC7043/01 SpeedPro Şarjlı Dikey Süpürge

En iyi şarjlı süpürge markalarından bir diğeri ise Philips. Dikey ve el süpürgesi olarak kullanılabilen model, 65 dakikalık kesintisiz çalışma imkanı sunuyor. PowerCyclone 8 teknolojisi ile Philips’in en güçlü şarjlı dikey süpürge modeli olduğunu da söyleyebilirim. Akıllı dijital ekranı ile çalışma süresi, güç ve pil durumu gibi bilgileri kolayca görebilirsiniz. LED başlık yatak, koltuk, mobilya vb. eşyaların altını daha rahat görmenizi sağlar. Akıllı toz boşaltma sistemi ise tek dokunuşla, kirlerin etrafa dağılmadan kolayca dökülmesine yardımcı olur.

Philips XC7043/01 SpeedPro Şarjlı Dikey Süpürgenizi size özel fiyatlarla satın almak için tıklayınız.

Rowenta Rh6545 Air Force Light Kablosuz Dikey Elektrikli Süpürge

Rowenta Rh6545 Air Force Light Kablosuz Dikey Elektrikli Süpürge

Günlük temizlik için kablosuz süpürge arayışındaysanız Rowenta’nın bu modelini tercih edebilirsiniz. Powerlight LEDli başlığı ile ulaşılması güç olan yerleri bile kolayca temizlemek mümkün. Aynı zamanda uygun fiyatı ile her bütçeye hitap ediyor. Güçlü lityum pilleri ise 30 dakikalık bir temizleme süresi sağlıyor. 2,3 kg ağırlığı ve kolay manevra kabiliyeti ise süpürge sırasında oluşan bel ve sırt ağrılarını engelliyor.

Rowenta Rh6545 Air Force Light Kablosuz Dikey Elektrikli Süpürge ürününü buraya tıklayarak kolayca satın alabilirsiniz.

En İyi Toz Torbasız Süpürgeler

En iyi elektrikli süpürge çeşitleri arasında toz torbasız modeller de yer alıyor. Toz torbasız elektrik süpürgesi modelleri, kolay kullanımı ile ön plana çıkıyor. Ekstra bir toz torbası masrafı olmadan uzun yıllar sorunsuzca kullanabilirsiniz. Üstelik birçok modelde toz haznesi, kolayca çıkıyor ve etrafa dökülmeden boşaltılabiliyor. İşte en iyi toz torbasız süpürgeler:

Philips Marathon Ultimate XB9185/07 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge

Philips Marathon Ultimate XB9185/07 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge

Philips, en iyi toz torbasız süpürgeler arasında sektörün lideri konumunda bulunuyor. Yeni çıkan bu modeli ise otomatik açma / kapanma, uzaktan kumanda ve geliştirilmiş Power Max sensörü ile ön plana çıkıyor. Aynı zamanda diğer Philips toz torbasız süpürgeler de olduğu gibi bu üründe de NanoClean, ledli başlık, alerji sertifikası ve entegre fırça yer alıyor. Alerjen, bakteri ve polenleri dahil tüm toz partiküllerini temizliyor. Üstelik tozlar, direkt hazneye geliyor ve etrafa dağılmıyor. Kullanılmadığında ise otomatik durarak enerji tasarrufu sağlıyor.

Philips Marathon Ultimate XB9185/07 Toz Torbasız Elektrikli Süpürge ürününü peşin veya taksitli satın almak için tıklayınız.

Samsung VC07R302MVP Toz Torbasız Elektrikli Süpürge

Samsung VC07R302MVP Toz Torbasız Elektrikli Süpürge

Beş adımlı filtre sistemi ve uygun fiyatı ile en iyi elektrikli süpürgeler arasında Samsung da yer alıyor. Güçlü emiş, Hepa filtre, 2,5 litrelik toz haznesi ve yıkanabilen filtre avantajlarına göre fiyatının çok daha uygun olduğunu söyleyebilirim. Aynı zamanda ergonomik kullanım ve dikey ya da yatay park özelliği ile temizlik işinizi büyük ölçüde kolaylaştıracaktır. Çıkarılıp takılabilen üç farklı aparatı ise evin her alanında rahat bir temizliğe yardımcı olur.

Samsung VC07R302MVP Toz Torbasız Elektrikli Süpürgenizi size özel fiyatlarla satın almak için tıklayınız.

Dyson Cinetic Big Ball Absolute 2 Elektrikli Süpürge

Dyson Cinetic Big Ball Absolute 2 Elektrikli Süpürge

En iyi toz torbasız elektrikli süpürge için bütçe sınırınız yoksa Dyson’ın bu modeli harika bir seçim olacaktır. Filtresiz Dyson süpürge, ekstra bir filtre alma ve yıkama derdini ortadan kaldırıyor. Özel siklon sistemi ile temizlik sonrası tıkanmıyor ve uzun yıllar boyunca aynı çekim gücünü koruyor. Alerjen ve bakterileri de temizleyen Dyson elektrik süpürgesi, devrildiği ya da düştüğünde otomatik olarak eski halini alıyor. En önemlisi ise farklı zemin tipleri ve yüksekliğine göre başlığı otomatik ayarlanıyor. Yedi farklı başlığı ve üstün özellikleri ile temizliği farklı bir boyuta taşıdığını söylemek mümkün.

Dyson Cinetic Big Ball Absolute 2 Elektrikli Süpürge ürününü buraya tıklayarak satın alabilirsiniz.

Arnica Tesla Premium Elektrikli Süpürge

Arnica Tesla Premium Elektrikli Süpürge

En iyi elektrikli süpürge markaları arasında yer alan Arnica’nın Tesla Premium ürünü çok seviliyor. 3 litre geniş toz haznesi, güçlü çekimi, Cyclone max teknolojisi ve LEDli başlığı ile temizliği büyük ölçüde kolaylaştırıyor. 3 kademeli Hepa filtre sistemi ile elektrik süpürgesi, uzun süre çekim gücünü koruyabiliyor. Üstelik Cyclone teknolojisi farklı zemin türlerinde en küçük tozların bile temizlenmesini sağlıyor. 70 dB ses seviyesi ise en iyi elektrikli süpürgeler de dahi bulunmayan bir sessizlikte temizliğe yardımcı oluyor.

Arnica Tesla Premium Rose Elektrikli Süpürge ürününü hemen satın almak için tıklayınız.

Arzum AR4094 Olimpia Control Cyclone 899 W Toz Torbasız Süpürge

Arzum AR4094 Olimpia Control Cyclone 899 W Toz Torbasız Süpürge

%99.9 oranında toz hapsi, Cyclone teknolojisi, 64 dB ses seviyesi ve LED göstergesi ile en iyi elektrikli süpürge modellerinden biri. 899 W gücü ile uzun yıllar aynı emiş gücü ile tam performans temizlik sağlıyor. Üstelik Hepa 13 filtre ile alerjen, bakteri ve polenleri de haznesine topluyor. 2.2 litrelik toz haznesi sayesinde büyük bir evi bile tek seferde hazne boşaltımı ile temizleyebilirsiniz. Tutma sapındaki kontrol ayarları ise her zemine özel ayarlamayı kolayca yapılması için tasarlanmış.

Arzum AR4094 Olimpia Control Cyclone 899 W Toz Torbasız Süpürgenizi hemen satın almak ister misiniz? Buraya tıklayarak ilgili sayfayı ziyaret edin.

En İyi Toz Torbalı Elektrik Süpürgesi

En iyi toz torbalı elektrik süpürgeleri yıllardır kadınların favorisi durumunda. Milyonlarca kişi toz torbalı elektrik süpürgesi ile kolay temizliğin keyfini sürüyor. Toz torbalı elektrik süpürgelerinde, torbanın dolmasıyla birlikte değişim yapılması gerekir. Bu özel torbalar ise fiyat olarak oldukça uygundur. Direkt çöpe atılır ve boşaltma ya da dökme gibi işlemlerle uğraşmanıza gerek kalmaz. İşte en iyi toz torbalı elektrik süpürgesi modelleri:

PHILIPS FC8781/07 Performer Silent Toz Torbalı Elektrikli Süpürge

PHILIPS FC8781/07 Performer Silent Toz Torbalı Elektrikli Süpürge

66 dB ses seviyesi ile Philips’in en sessiz elektrikli süpürgesi olan bu model, 4 litre toz torbasıyla ön plana çıkıyor. Bu sayede evinizin her köşesini en az 7 – 8 defa tek torba ile süpürebilirsiniz. Üstelik sertifikalı alerjen filtresi ile tozları %99 oranında topluyor. Yumuşak entegre fırça, ana başlık ve parke fırçası ile evinizde her zemin ve mobilyayı kolayca süpürebilirsiniz.

Miele Complete C3 Excellence EcoLine 550 W Elektrik Süpürgesi

Miele Complete C3 Excellence EcoLine 550 W Elektrik Süpürgesi

Miele toz torbalı elektrik süpürgesi, uzun yıllar kullanılabilecek dayanıklılığa ve özelliğe sahiptir. Kullananların çok memnun kaldığı bu elektrik süpürgesi modeli, hava temizleme filtresiyle ön plana çıkıyor. Siz evi süpürürken Miele de havadaki toz ve alerjenleri topluyor. Airclean filtresi ise en küçük toz, kırıntı vb. partikülleri temizlemeyi başarıyor. Dört farklı fırça ve kullanışlı aparatları ile siz de bu süpürgeyi tercih edebilirsiniz.

Miele Complete C3 Excellence EcoLine 550 W Elektrik Süpürgesini satın almak ve incelemek için tıklayınız.

Electrolux Ultra One EUOC94DB Toz Torbalı Elektrikli Süpürge

Electrolux Ultra One EUOC94DB Toz Torbalı Elektrikli Süpürge

En iyi elektrikli süpürgeler arasında yer alan son marka ise Electrolux. Silent Air Technology sayesinde sadece 66 dB ses seviyesi ile çalışıyor. Bu sayede günün her saatinde sevdiklerinizi rahatsız etmeden evinizi süpürebilirsiniz. Emiş gücü ayarı ile mobilya veya hassas eşyalarınız için ideal temizliği yapmanızı sağlayacaktır. Flow Motion başlığı ise halı ve yumuşak zeminlerde dahi derinlemesine temizliğe yardımcı olur. Yanında verilen ekstra üç başlık ise farklı alanlarda ideal temizlik için özel tasarlanmıştır.

Electrolux Ultra One EUOC94DB Toz Torbalı Elektrikli Süpürge ürününü size özel fiyatlarla satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Yeni ev kuran sevdiklerinle doğru süpürge seçimi için yardımcı olmak ister misin? Bu listeyi hemen aşağıda yer alan butonlar üzerinden paylaşabilirsin.
Evinde kullandığın süpürge hakkında yorum yaparak binlerce kişinin en iyi süpürge seçiminde doğru tercihi yapmasını sağla!

Yorum yapın