Hakkımızda

İnceleincele.com teknoloji, film & diziler, ev eşyaları, kozmetik, kişisel bakım, elektronik ürünler hakkında inceleme yapar. İncelemeler, kullanıcı deneyimleri ve çeşitli veriler eşliğinde uzman editörler tarafından listelenmektedir. Ürün ve hizmet ile ilgili incelemeler, kullanıcıların optimum verim alabileceği şekilde sunulur.

Kullanıcıların en fazla ihtiyaç duyduğu ürün ve hizmetlerle ilgili incelemeler objektif ve şeffaf yorumlar eşliğinde paylaşılır. İnceleincele.com her ürünü kendi skalasında değerlendirerek özel listeler oluşturmaktadır. Türkiye’nin lider ürün inceleme sitesi olma vizyonuyla yolculuğa başlayan İnceleincele.com ürünlerle ilgili her detayı içeriklerine ekler. Ürün kullanımından garanti süresine kadar kullanıcıların aradığı her cevap içeriklerde yer almaktadır.

İnceleincele.com kullanıcıların maksimum faydasını gözeterek içerikler oluşturur. Alanında uzman editör ekibin hazırladığı içerikler, keyifli bir alışverişe yardımcı olur. Üstelik kullanıcılara sadece olumlu yorumlar değil, ürünle ilgili şikayetler de iletilir. Bu sayede İnceleincele.com kullanıcıları her alışverişinde bütçesine uygun en iyi alışverişi yapar.

Marka lansmanları, en büyük pazar yerlerinden alınan veriler, kullanıcı yorumları ve uzman editörlerin yorumlarıyla buluşan içerikler bilinçli tüketicilerin faydasına sunulmuştur. Alışveriş sırasında kararsız kalan veya ürün incelemek için yeterli vakit bulamayan her tüketici İnceleincele.com’un içeriklerinden faydalanabilir.

İnceleincele.com ürün ve hizmet incelemelerinde verilere göz atmadan hiçbir paylaşım yapmaz. Tüm paylaşımlar özel veriler ve uzman yorumların sonucunda ortaya çıkar. Kullanıcıların keyifli vakit geçirebilmesi ve içerikten en iyi şekilde faydalanabilmesi için de ipuçları, tüyolar ve görseller paylaşılır.

Geniş bir editör ekibiyle çalışan İnceleincele.com her editörün alanında uzman olmasına özen gösterir. Bu sayede içerikler uzmanların onayından geçer ve kullanıcı faydası göz ardı edilmez. Aynı zamanda içeriklerde her bütçeye uygun ürün seçenekleri sunulur. Geniş bütçe aralığı ile her kullanıcı en iyi ürüne sahip olabilir.

İnceleincele.com bilgi paylaşımı ve ürün incelemesi amacıyla kurulmuştur. Ürün ve hizmet incelemeleri birer rehber özelliğini taşımaktadır. Her içerikte aynı özen ve aynı çalışma disipliniyle birçok kişi çalışır.

İnceleincele.com Türkiye’nin ihtiyaç duyduğu objektif, şeffaf, güvenilir ve uzman ürün yorumlarını paylaşmak amacıyla yola çıkmıştır. Bu doğrultuda her gün kendini yenilemeye ve geliştirmeye devam eder.