En İyi Mutfak Robotu

Mutfak robotu, yemek hazırlama, pişirme ve servis sırasında işlerinizi kolaylaştıran en kullanışlı küçük ev aletlerinden biridir. Artık pek çok evde mutfak robotu kullanılmadan hazırlanan yemekler neredeyse kalmadı. Doğrama, çırpma, rendeleme veya karıştırma gibi pek çok işlemde en büyük yardımcınız, mutfak robotu olacaktır.

Ben de anneler günü yaklaşırken annem için güzel ve kullanışlı bir hediye arayışındaydım. Dolayısıyla en iyi mutfak robotu modelinin annem için harika bir hediye olacağına karar verdim. Siz de mutfaktaki işlerinizi kolaylaştırmak veya sevdiklerinize güzel bir hediye almak için mutfak robotu modellerine göz atabilirsiniz. Piyasada en büyük markalardan küçük şirketlere kadar pek çok mutfak robotu modeli bulunuyor. Şimdi, birlikte piyasanın en iyi mutfak robotu modellerine göz atalım!

En İyi 12 Mutfak Robotu

En iyi mutfak robotu sizin kullanım sıklığınız ve kullanım alanlarınıza göre farklılık gösterir. Örneğin, mutfakta vakit geçirmeyi seviyorsanız ve yeni tarifler deniyorsanız çok sayıda fonksiyonu bulunan modelleri tercih etmelisiniz. Bununla birlikte kullanım amacınız ne olursa olsun kolay yıkanabilen mutfak robotu modelleri her zaman daha iyi bir kullanım sunar. Çelik ve bulaşık makinesinde yıkanabilen mutfak robotlarına göz atabilirsiniz. İşte farklı fonksiyonları ve özellikleriyle en iyi mutfak robotu modelleri:

Wmf Kult X Mutfak Robotu

Wmf Kult X Mutfak Robotu
WMF Kult X Food Processor Edition
 • Kapasite: 2 Litre
 • Güç: 500 W
 • Fonksiyonlar: Rendeleme, Dilimleme, Doğrama, Yoğurma

Yuvarlak bıçak ve levhaları ile profesyonel mutfaklarda sıklıkla kullanılan Wmf Kult X Mutfak robotu, pratik ve kolay kullanım sunuyor. Sert ve yumuşak tüm gıda ürünlerini doğrayabilir, rendeleyebilir veya istediğiniz kalınlıkta dilimleyebilirsiniz. Parçaları bulaşık makinesinde yıkanır ve size zaman kazandırır. Üstelik mutfak robotunu kullanmadığınız anlarda özel saklama yuvası ile tüm bıçakları güvenilir bir kutuda saklayabilirsiniz. 500 W gücü ile dakikalar boyunca kesintisiz çalışabilir. Güvenli kilit sistemi ve kaymaz taban standı ile olası kazalara karşı koruma sağlar.

Wmf Kult X Mutfak Robotunu uygun fiyatla satın almak ister misiniz? Buraya tıklayarak ilgili siteyi ziyaret edin.

Bosch Mcm3501m Mutfak Robotu

Bosch Mcm3501m Mutfak Robotu

 • Kapasite: 1 Litre
 • Güç: 800 W
 • Fonksiyonlar: Çırpma, Doğrama, Blender, Öğütme, Rendeleme, Yoğurma, Dilimleme, Buz Kırma

En iyi mutfak robotu özelliklerini taşıyan Bosch, sayısız fonksiyonu ile mutfakta her alanda kullanabilir. Kek çırpma, kahve öğütme, peynir rendeleme, un çekme, hamur yoğurma vb. her işinizde etkili bir yardımcı olacaktır. Aynı zamanda soğuk içecekleriniz için saniyeler içinde küçük buz parçaları da elde edebilirsiniz. Sekiz farklı aparatı ve ekstra sürahisi ile mutfakta size zaman kazandırır. Üstelik bıçak ve diğer aparatları bulaşık makinesinde yıkanabiliyor.

Bosch Mcm3501m Mutfak Robotunu en uygun fiyatla satın almak için tıklayınız.

Arzum AR1044 Prostar Mutfak Robotu

Arzum AR1044 Prostar Mutfak Robotu

 • Kapasite: 1750 ml
 • Güç: 1000 W
 • Fonksiyonlar: Karıştırma, Rendeleme, Yoğurma, Doğrama, Sıkma, Çırpma, Rendeleme

Arzum Prostar en iyi mutfak robotları arasındaki yerini uzun yıllardır koruyor. Katı meyve sıkacağı ve mutfak robotu olarak kullanılan ürün birçok fonksiyonu bir arada sunuyor. Hamur yoğurmadan portakal suyu sıkmaya kadar birçok işinizde hayatınızı kolaylaştıracaktır. En çok dikkat çeken özelliklerinden bir diğeri ise 25 farklı hız ayarına sahip olması. Bu sayede hassas gıdalardan en sert yiyeceklere kadar istediğiniz gibi çırpabilir, rendeleyebilir veya doğrayabilirsiniz. Son olarak ürünün uzun yıllar kullanabilecek kalitede olduğunu söyleyebilirim.

Arzum Prostar Mutfak Robotu ile ilgili gerçek kullanıcı yorumlarını okumak veya satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Tefal HB203530 Activflow Pro Multi Blender Set

Tefal HB203530 Activflow Pro Multi Blender Set

 • Kapasite: 1500 ml
 • Güç: 1000 W
 • Fonksiyonlar: Çırpma, Blender, Dilimleme, Rendeleme, Doğrama

Geniş kapasite ve çok fonksiyonlu özellikleri ile Tefal, hem mutfak robotu hem de blender olarak kullanılabilir. Dilerseniz çorbanızı pürüzsüz yapmak veya salatanız için havuç rendelemek gibi farklı özelliklerini deneyebilirsiniz. 1500 ml geniş haznesi ile tek seferde birçok doğrama, rendeleme ve çırpma gibi işlemler yapılabilir. Üstelik sıçrama önleyici ve kaydırmaz tabanı ile mutfağınızı kirletmeden yemek yapmanızı sağlar. 4 bıçağı ve 2 farklı hız ayarı ile her yemek, tatlı, çorba ve salatalarda kullanılabilir.

Tefal HB203530 Activflow Pro Multi Blender Seti taksitli veya peşin satın almak için tıklayınız.

Electrolux EKM4000 Mutfak Şefi

Electrolux EKM4000 Mutfak Şefi

 • Kapasite: 4,8 lt
 • Güç: 1000 W
 • Fonksiyonlar: Yoğurma, Karıştırma, Çırpma

Evde sık sık hamur işi pişiriyorsanız tek ihtiyacınız Electrolux Mutfak Şefi olacaktır. Poğaça, kurabiye, kek, pişi, pandispanya vb. tüm hamurlarınızda gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. 2,9 ve 4,8 litrelik iki farklı kabı ile farklı kişi sayıları için en iyi hamurlar hazırlanabilir. Üstelik Asistent, özelliği sayesinde hamurunuz en iyi şekilde yoğrulacaktır. Koruyucu kapak ile hamur yoğurma işlemi sırasında olası sıçramaları kolayca engelleyebilirsiniz. 10 farklı hız ayarı ve LED ışıklı göstergesi ise hamur için en ideal ayarlamayı yapmanızı sağlar.

Electrolux EKM4000 Mutfak Şefi ürününü size özel fiyatlarla satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Fakir Mix-Self Mutfak Robotu

Fakir Mix-Self Mutfak Robotu

 • Kapasite: 1200 ml
 • Güç: 1000 W
 • Fonksiyonlar: Karıştırma, Yoğurma, Rendeleme, Doğrama, Dilimleme

En iyi mutfak robotu modelleri arasında Fakir’in Mix-Self ürünü de yer alıyor. 1200 ml robot haznesi ve 1000 ml blender haznesi ile mutfaktaki en önemli yardımcınız olacaktır. 2 farklı hız kademesi ve darbeli hız fonksiyonu ise en sert gıdaları parçalamanız için ideal gücü uygular. Paslanmaz çelik bıçak, kaymaz taban ve güvenlik kilidi ise olası kazalara karşı koruma sağlar. En önemlisi ise bulaşık makinesinde yıkanabilen parçalarıyla temizliğiniz saniyeler sürecektir.

Fakir Mix-Self Mutfak Robotunu buraya tıklayarak hemen satın alabilirsiniz.

Siemens MK3501M Mutfak Robotu

Siemens MK3501M Mutfak Robotu

 • Kapasite: 1000 ml
 • Güç: 800 W
 • Fonksiyonlar: Rendeleme, Dilimleme, Yoğurma, Çırpma, Buz Kırma, Blender, Doğrama

Siemens’in bu ürünü kahveden sert kabuklu kuruyemişlere kadar her gıda için kullanılabilir. Farklı bıçakları, diskleri ve aparatları ile en iyi mutfak robotu çeşitleri arasındaki yerini alıyor. Baharat çekme, kahve öğütme, buz kırma, soğan doğrama, peynir dilimleme vb. işlemleri için 6 farklı bıçağı bulunuyor. Hamur yoğurma aparatı ve kreme çırpma uçları ise mutfaktaki her işinizde zaman tasarrufu sağlayacaktır. Öte yandan sarsıntısız çalışma özelliği, darbeli hız ve emniyet sistemi ile güvenilir bir kullanıma yardımcı oluyor.

Siemens MK3501M Mutfak Robotunu avantajlı fiyata satın almak için tıklayınız.

Arzum Maxthon AR1064 Mutfak Robotu

Arzum Maxthon AR1064 Mutfak Robotu

 • Kapasite: 1,2 lt
 • Güç: 1000 W
 • Fonksiyonlar: Blender, Çırpma, Yoğurma, Dilimleme, Karıştırma, Doğrama, Buz Kırma

Baharat öğütme, buz kırma, smoothie yapma ve doğrama gibi farklı işlerde kullanılan Arzum mutfak robotu, en iyi seçimlerden biri olacaktır. Paslanmaz çelik bıçak ve diskleri ile gıdalarınızı en sağlıklı şekilde doğrayabilir veya öğütebilirsiniz. Pulse fonksiyonu ile yiyecekler istediğiniz kalınlıkta olacaktır. Aynı zamanda siyah ve beyaz renkleri ile her mutfağa şıklık katacağını söylemek mümkün. En iyi mutfak robotları arasında bulunan Maxhton, kompakt tasarımı ile çok az yer kaplıyor.

Arzum Maxthon AR1064 Mutfak Robotunu buraya tıklayarak en iyi fiyatla satın alabilirsiniz.

Arnica Prokit 444 Plus Mutfak Robotu

Arnica Prokit 444 Plus Mutfak Robotu

 • Kapasite: 1500 ml
 • Güç: 800 W
 • Fonksiyonlar: Sıkma, Yoğurma, Rendeleme, Çırpma, Doğrama, Karıştırma, Dilimleme

Mutfakta zaman tasarrufu sağlamak için Arnica’nın bu mutfak robotunu da tercih edebilirsiniz. Meyve suyu sıkmadan hamur yoğurmaya kadar her işi tek bir üründe buluşturuyor. Ayrıca 3 farklı hız kademesi ve dokuz farklı aksesuarının haricinde uygun fiyatıyla da ön plana çıkıyor. Bulunduğu fiyat skalasına göre en iyi mutfak robotu modellerinden biri olduğunu söyleyebilirim.

Arnica Prokit 444 Plus Mutfak Robotunu buraya tıklayarak saniyeler içinde satın alabilirsiniz.

Arnica Diva Trend Multi Blender Seti

Arnica Diva Trend Multi Blender Seti

 • Kapasite: 1200 ml
 • Güç: 1200 W
 • Fonksiyonlar: Doğrama, Çırpma, Blender

Arnica Diva Trend, blender ve mutfak robotu olarak kullanılabiliyor. Uygun fiyatının yanı sıra işlevsel özellikleriyle birlikte en iyi mutfak Halkalı escort robotları arasında olmayı başarıyor. Bulaşık makinesinde yıkanabilen aksesuarları, turbo hız fonksiyonu ve geniş haznesi ile yemek hazırlama işinizi dakikalar içinde tamamlayabilirsiniz. Çevirmeli aksesuar sistemi ise tüm aparatları kolayca takmanız için özel tasarlanmıştır.

Arnica Diva Trend Multi Blender Setini buraya tıklayarak en uygun fiyatla satın alabilirsiniz.

Stilevs SGH20013 Maxi Chef Mutfak Robotu

Stilevs SGH20013 Maxi Chef Mutfak Robotu

 • Kapasite: 1,2 lt
 • Güç: 1000 W
 • Fonksiyonlar: Buz Kırma, Rendeleme, Doğrama, Yoğurma, Dilimleme

Uygun fiyatı ile ön plana çıkan Stilevs mutfak robotu, iki farklı hız kademesi ve pulse fonksiyonu sunuyor. 4 kanatlı paslanmaz çelik bıçağı ile en sert yiyecekleri bile doğrayabilir veya rendeleyebilirsiniz. Soğan, sarımsak, maydanoz vb. sebzelerde ya da narin meyvelerde ideal kalınlıkta doğramaya yardımcı olur.

Stilevs SGH20013 Maxi Chef Mutfak Robotunu yakından incelemek ve satın almak için tıklayınız.

Kitchenaid Mutfak Robotu

Kitchenaid Mutfak Robotu

 • Kapasite: 2.1 Litre
 • Güç: 300 W
 • Fonksiyonlar: Doğrama, Dilimleme, Püre, Yoğurma, Çırpma

Profesyonel mutfak robotu arayışındaysanız Kitchenaid markasının bu ürününü tercih edebilirsiniz. Beş farklı fonksiyonu ve farklı büyüklüklerde Gazinatep escort doğrama/dilimleme fonksiyonları ile mutfakta en hamarat yardımcınız olacaktır. Hamur yoğurma, bebek püresi hazırlama; meyve, sebze, kuruyemiş, peynir vb. dilimleme işlemlerinizde kullanabilirsiniz. 300 W gücü ile en sert gıdaları bile saniyeler içinde doğrayabilir. Üstelik standlı kompakt yapısı ile tezgâh üstünde bile çok az yer kaplar. En iyi mutfak robotu modelleri için çok kullanışlı ve tam verim alabileceğiniz modellerden biri olduğunu söyleyebilirim.

Kitchenaid Mutfak Robotunu size özel fiyatlarla satın almak için buraya tıklayabilirsiniz.

Doğru mutfak robotu seçimi mutfakta çok Fatih escort şey değiştirir! Sevdiklerinize yardımcı olmak için en iyi mutfak robotu listesini aşağıda yer alan butonlardan paylaşabilirsiniz. Siz de kullandığınız mutfak robotu hakkında yorum yapın, binlerce kişiye ulaştıralım!

Yorum yapın