En İyi 19 Süpürge Sitesi! (Eviniz İçin En Kaliteli Modeller!)

Teknoloji geliştikçe ev içinde kullandığımız eşyalar da farklılaşıyor. Son dönemde oldukça popüler olan robot süpürgeler de bu durumun en güzel örneklerinden. Aynı zamanda kablolu, kablosuz, şarjlı vb. birçok süpürge türü de var. Evde, işte, arabada kısacası her alanda elektrik süpürgesi modelleriyle zamandan tasarruf yapıyoruz. En iyi süpürge sitesi ve markalarıysa arge çalışmalarıyla hayatımızı kolaylaştırmaya devam ediyor.

Satın almayı düşündüğünüz süpürge mutlaka ihtiyacınızı karşılamalı. Örneğin, günlük temizlik için robot süpürgeler iyi bir tercih. Bununla birlikte sık sık kirlenen evleri kolay temizlemek için kablosuz süpürgeler daha iyi bir alternatif sunuyor. Toz torbalı veya toz torbasız elektrik süpürgesi modelleriyse dip köşe temizliğin vazgeçilmezi. Gelin, her ihtiyaca ve bütçeye uygun süpürge modellerine beraber göz atalım!

En İyi 19 Süpürge Sitesi

Süpürge seçiminde en önemli etkenlerden biri de elbette fiyat oluyor. Örneğin, süpürge fiyatları emiş gücü, hazne büyüklüğü, ek aparatları, filtre sistemi vb. birçok faktöre göre farklılık göstermektedir. Sizin için hazırladığım en iyi süpürge siteleri içeriğinde fiyat, müşteri memnuniyeti, yüksek emiş gücü ve fiyat/performans başarısına dikkat ettim. İşte her bütçe ve ihtiyaca yönelik en iyi süpürgeler!

Dyson

Dünyanın en güçlü ve en gelişmiş süpürgesine sahip olmak ister misiniz? Dyson, inovatif çözümleriyle en iyi süpürge sitesi ve markası oluyor. Birçok ülkede satış yapan Dyson, arge çalışmalarıyla rakiplerini elemiş durumda. Örneğin, partikül sayımı raporu, lazerle mikroskobik toz gösterimi, anti-tangle teknolojisi gibi birbirinden önemli özellikler sunuyor. Ayrıca neredeyse her süpürgesi zemine göre emiş gücünü otomatik ayarlama özelliğine sahip. Dyson kablosuz süpürgeler sayesinde toz torbasız süpürgeler kadar yüksek bir emiş gücüne ulaşabilirsiniz.

Buraya tıklayarak Dyson süpürge modellerini keşfedin.

Philips

En çok satılan süpürge modelleriyle Philips ön plana çıkıyor. Özellikle toz torbasız elektrikli süpürge modelleriyle Philips, sınıfının en iyisi. Marathon serisiyle piyasada oldukça sevildi ve her dönem yeni bir model çıkarıyor. Bununla birlikte dayanıklı materyal, kolay kullanım ve yüksek emiş gücüyle de beğenilmektedir. Philips’in en iyi süpürge siteleri arasında olmasını sağlayan diğer bir özelliğiyse yenilikçi çözümleri. Bu sayede yıllar boyunca sorunsuz bir kullanım sağlıyor.

Philips süpürge modellerini incelemek için tıklayın.

Siemens

Avrupa’nın en büyük şirketlerinden biri olan Siemens, en iyi süpürge sitesi ve markası arayanlar için iyi bir seçim. Siemens, şarjlı ve elektrikli süpürgeleriyle ön plana çıkıyor. Temizlemesi güç yerlerde bile Siemens süpürgeleriyle etkili bir performans görebilirsiniz. Üstelik birçoğu sessiz çalışma stilleriyle de ön plana çıkıyor. Siemens elektrik süpürgesi ve diğer ürünlerle ilgili sorunlarınızı da en kısa sürede çözebilirsiniz. Yaygın teknik servisine ek olarak müşteri odaklı bir hizmet anlayışına sahip.

Siemens elektrikli süpürge modellerini keşfetmek için hemen tıkla!

Arnica

Eviniz veya işyeriniz için aradığınız her süpürge modelini Arnica’nın sitesinde bulabilirsiniz. Arnica, toz torbalı süpürgelerden halı yıkama makinelerine, şarjlı el süpürgelerinden kablosuz süpürgelere kadar geniş bir seçenek sunuyor. Özellikle toz torbasız elektrik süpürgesi arayışındaysanız Arnica Tesla modeli en iyi seçim olacaktır. Fiyat/performans başarısı ve yüksek emiş gücüyle kullanıcılardan tam puan almayı başarıyor. Geniş ürün portföyü ve uygun fiyatıyla en iyi süpürge sitesi listesinde Arnica önemli bir yere sahip.

Arnica süpürge çeşitlerini buraya tıklayarak ziyaret edin.

Vestel

Yerli marka Vestel, en iyi süpürge siteleri arasındaki yerini alıyor. Vestel, robot süpürgelerden toz torbalı süpürgelere kadar her alanda üretim yapmaktadır. Özellikle yedek parça ve müşteri memnuniyetiyle oldukça seviliyor. Vestel Yıldız serisi şarjlı süpürgeleri hem güçlü motorları hem de sessiz çalışma stiliyle dikkat çekmektedir. Bununla birlikte V-Bot robot süpürge modeliyse fiyat/performans başarısıyla kullanıcıları memnun ediyor.

Vestel elektrikli süpürge modellerini hemen incelemek ister misiniz? Buraya tıklayın.

Tefal

Kaliteli mutfak ürünleriyle bilinen Tefal, süpürgeleriyle de fark yaratmayı başarıyor. Tefal elektrik süpürgesi modelleri yüksek emiş gücü sayesinde tam puan alıyor. Ayrıca her bütçe ve ihtiyaca yönelik modelleri de var. Tefal ile robot süpürgeden toz torbalı elektrik süpürgesi modellerine kadar aradığınız pek çok ürünü satın alabilirsiniz. Üstelik her bir ürün kaliteli materyali ile uzun yıllar sorunsuz bir kullanım vadediyor.

Tefal süpürge modellerini buraya tıklayarak inceleyin.

Arzum

Türkiye’nin en sevilen markaları arasında yer alan Arzum, en iyi süpürge modelleriyle ön plana çıkıyor. Robot süpürge, toz torbalı veya torbasız süpürge ya da şarjlı süpürge gibi pek çok ürünü Arzum kalitesiyle satın alabilirsiniz. Üstelik sahip olduğu gelişmiş filtreleme sayesinde alerjenleri temizlemekte son derece başarılı. Ayrıca özel başlıkları sayesinde evinizdeki her köşeyi en iyi şekilde temizleyebilirsiniz.

Arzum elektrik süpürgesi modellerine ulaşmak ister misiniz? Buraya tıklayın.

Electrolux

Kolay kullanım, kolay temizleme ve üstün emiş gücüyle en iyi süpürge sitesi seçeneklerinden biri de Electrolux oluyor. Electrolux cam temizleme makinelerinden robot süpürgelere kadar geniş bir ürün yelpazesine sahip. Üstelik her bir ürün sınıfının en iyi özellikleriyle donatılıyor. Bu sayede son teknoloji ürünlere sahip olurken Electrolux kalitesiyle de mükemmel bir temizlik yapabilirsiniz. Özellikle yeni modeli Pure C9 ile 4 daha fazla sessizlik sağlıyor.

Electrolux elektrikli süpürge seçeneklerini buraya tıklayarak ziyaret edin.

Arçelik

Sadece Türkiye’nin değil, Avrupa’nın da en büyük beyaz eşya ve elektronik markalarından biri Arçelik. Yenilikçi çözümleri ve birçok iştirakiyle neredeyse her evde Arçelik’in bir ürünü yer alıyor. Arçelik, en iyi elektrik süpürgesi markaları arasında yer alırken kullanıcı odaklı bir ürün portföyü de sağlıyor. Aynı zamanda birçok süpürge modeli ek aparatları ve başlıklarıyla kusursuz bir temizliğe yardımcı oluyor. Örneğin, Imperium dikey süpürge ek başlıkları ve uzun şarj süresiyle en iyilerden biri.

Arçelik süpürgelerini keşfetmek için hemen tıklayın.

Fakir

Fiyat/performans başarısı en yüksek markalardan biri de Fakir. Üstelik ürün çeşitliliği bakımından birçok rakibini elemeyi başarıyor. Her ürün grubunda onlarca farklı ürünü incelemek için Fakir, en iyi süpürge sitesi oluyor. Aynı zamanda ıslak ve kuru zeminde kullanabileceğiniz süpürgeleri de Fakir sitesinde bulabilirsiniz. Birçok ürününde HEPA 13 filtre kullanılıyor, bu sayede havadaki partikülleri bile toplayarak temizlik sağlıyor. Üstelik kısa sürede teslimat gerçekleştirdiğini de söylemeliyim.

Fakir elektrikli süpürge seçeneklerini keşfetmek için hemen tıkla!

Karcher

Üst düzey bir süpürge arıyorsanız mutlaka Karcher’in sitesini incelemelisiniz. Karcher, kusursuz temizlik sağlayan ürünleriyle en iyi süpürge markaları arasında yer alıyor. Islak/kuru süpürgelerden dikey süpürgelere, toz torbalı süpürgelerden buharlı temizlik robotuna kadar sayısız bir seçenek sunuyor. Ürün fiyatları yüksek olsa da sağladığı temizlik ve üstün kalitesiyle en iyi süpürge sitesi seçeneklerinden biri. Eğer bütçeniz uygunsa mutlaka Karcher markalı ürünleri incelemenizi öneririm.

Karcher süpürge modellerini buraya tıklayarak inceleyin.

Bosch

Kaliteli ürünleriyle ön plana çıkan Bosch, süpürgeleriyle de kullanıcıları memnun ediyor. Kolay manevra, güçlü başlıkları ve sessiz çalışma stiliyle Bosch, en iyi süpürge siteleri arasında. Üstelik kaliteli materyali sayesinde uzun yıllar sorunsuz kullanabilirsiniz. Süpürge seçiminde yüksek emiş gücü ve güçlü motora önem veriyorsanız Bosch ProPower serisi harika bir seçim olacaktır. Aynı zamanda şarjlı el süpürgesi, dikey süpürge vb. çeşitlere de sahip.

Bosch süpürge modellerini incelemek ister misiniz? Buraya tıklayın.

Miele

Lüks ev eşyalarıyla Miele, en iyi süpürge modellerini bulabileceğiniz sitelerden biri. Süpürge için geniş bir bütçeye sahipseniz Miele en iyi seçimlerden biri olacaktır. Ayrıca her ihtiyaç ve alan için farklı süpürge seçenekleri var. Özellikle Blizzard CX1 Comfort Ecoline Parquet modeline göz atabilirsiniz. Gelişmiş filtre sistemi sayesinde alerjenleri %99 oranında temizliyor.

Miele elektrik süpürgesi çeşitlerine göz atmak için tıklayın.

Xiaomi

Türkiye’de robot süpürgenin popüler olmasını sağlayan en önemli marka, hiç şüphesiz Xiaomi’dir. Asya devi Xiaomi, f/p robot süpürgeleriyle en iyi süpürge sitesi seçenekleri arasında özel bir yere sahip. Eğer, yakın zamanda bir robot süpürge almayı düşünüyorsanız mutlaka Xiaomi’nin ürünlerine göz atmalısınız. Haritalama, uzun şarj süresi ve mop özelliği ile piyasadaki en uygun fiyatı sağlıyor.

Xiaomi ürünlerine erişim sağlamak için hemen tıkla!

Fantom

Uygun fiyatlı süpürge denilince birçoğumuzun aklına Fantom gelir. Fantom, uzun yıllardır en sevilen yerli markalardan biri. Üstelik son teknolojik gelişmelere de uyum sağlamayı başarıyor. Fantom ile son dönemin popüler dikey süpürgelerini veya robot süpürge modellerini satın alabilirsiniz. Uzun şarj süresi, kolay temizlenebilen filtre ve hazne boşaltım sistemleriyle ihtiyacınızı karşılayacaktır. Kısacası uygun fiyatlı ve kaliteli bir süpürge markası arıyorsanız Fantom’u tercih edebilirsiniz.

Fantom süpürge modellerine erişim sağlamak için tıklayın.

Viomi

En iyi robot süpürge markası olan Viomi, eviniz için kusursuz bir temizlik sağlayacaktır. LDS navigasyon özelliğine sahip olan modeller sayesinde evinizde hiçbir yere takılmadan temizlik yapar. Ayrıca farklı kademelerdeki çalışma gücüyle en zorlu parçaları bile haznesine toplama özelliğine sahip. Viomi, Xiaomi’nin bir markası ve üst düzey ürünleriyle ön plana çıkıyor. Ayrıca Ultraviyole (UV) Teknolojisiyle Steril Temizlik ve çöp haznesini otomatik boşaltma özelliğiyle de sektörün öncülerinden.

Viomi robot ve dikey süpürgeleri yakından incelemek için hemen tıklayın.

Karaca

Mutfak eşyalarıyla tanınan Karaca, süpürge konusunda da oldukça iddialı. Fiyat/performans başarısı ve hoş tasarımlarıyla evinizde Karaca süpürgelerine bir yer açabilirsiniz. Ayrıca kullanıcı odaklı tasarımı ile en iyi süpürge sitesi arayanlar için de ideal bir seçenek. Karaca’nın özellikle toz torbasız modellerini incelemenizi öneririm. Bu sayede geniş bir hazne, yüksek emiş gücü ve kolay temizleme gibi özelliklerden faydalanabilirsiniz.

Karaca süpürge sayfasına erişim sağlamak için buraya tıklayın.

Grundig

Arçelik’in bir markası olan Grundig, uygun fiyatlı ve en iyi süpürge arayanlar için ideal bir tercih olacaktır. Grundig ile elektrik, şarjlı ve robot süpürge seçeneklerine sahip olabilirsiniz. Örneğin, VCC 9773 A modeli, ‘Türkiye’nin ve Avrupa’nın En Sessiz Süpürge Ödülü’ne sahip. Bu sayede akşam saatlerinde bile komşularınızı rahatsız etmeden temizlik yapabilirsiniz. Bununla birlikte Hepa 13 filtresi sayesinde havadaki partikül, toz ve alerjenleri toplayarak süpürgenin içine hapsolmasını da sağlıyor.

Grundig süpürge modellerini keşfetmek ister misiniz? Buraya tıklayın.

Schafer

En iyi süpürge markası arayışında dikey özellik ve uygun fiyata önem veriyorsanız Schafer’in sitesine göz atmalısınız. Schafer, modern tasarıma sahip olan dikey süpürgeleriyle rakiplerinden ayrılıyor. Aynı zamanda uygun fiyatıyla da kullanıcılardan tam puan aldığını söylemek mümkün. Örneğin, Cosy serisi dikey veya el süpürgesi olarak kullanılabiliyor. Ayrıca kolay temizlenebilen ve takılan parçalarıyla da ev içi hijyeni sağlamak için ideal. Özellikle günlük kullanım için en iyi süpürgelerden biri olduğunu söyleyebilirim.

Schafer elektrik süpürgesi seçeneklerine göz atmak için tıklayın.

 

En iyi süpürge siteleri içeriğini beğendiyseniz arkadaşlarınıza göndererek kolay bir seçim yapmalarını sağlayabilirsiniz. İçerik ve ürünlerle ilgili görüş ve önerilerinizi mutlaka yorumlarda belirtin!

 

Yorum yapın