En İyi 16 Evye Markası! (Modern Ve Kaliteli Tasarım!)

Yaklaşık bir ay içinde mutfak dolaplarını ve tezgahı değiştireceğiz. Kullanışlı ve kaliteli olması için uzun süredir araştırma yapıyorum. Evye seçimi ise en büyük uğraşlardan biri. Paslanmaz çelik, granit, seramik vb. birçok seçenek var. Üstelik kare, dikdörtgen ve oval gibi farklı modeller de her mutfağa ayrı bir hava katıyor. En iyi evye markası olarak öne çıkan şirketler, yenilikçi çözümleri ile hem şık hem de kullanışlı modellere sahip. Ben de, bu markalar arasından seçim yapmak istedim.

Mutfakta en çok vakit geçirdiğimiz kısım elbette evye yeri. Geniş evye modelleri bulaşık yıkarken daha kolay bir kullanım sağlıyor. Ancak her mutfak geniş evyeler için uygun değil. Bununla birlikte çift gözlü evye modelleri de oldukça popüler. Aşağıda farklı avantajlarıyla ön plana çıkan en iyi evye markaları arasından seçim yapabilirsiniz!

En İyi 16 Evye Markası

Evye seçiminde en önemli noktalardan biriyse montaj. Sızma gibi olumsuz bir durumla karşılaşmamak ve herhangi bir sorunda hemen çözüm bulmak için en iyi evye markaları tercih edilmeli. Aynı zamanda en önemli faktörlerden biri de elbette fiyat oluyor. Sizin için hazırladığım evye markaları listesine göz atarak bütçenize ve ihtiyacınıza en uygun tercihi yapabilirsiniz.

Teka

En iyi evye markası, 100’ü aşkın ülkede faaliyetine devam eden ve geniş bir ürün yelpazesi sunan Teka oluyor. Alman markası Teka, en iyi evye modellerini satın alabileceğiniz nadir kuruluşlardan biri. Cam, paslanmaz çelik, granit vb. farklı materyallerle üretim gerçekleştiriyor. 200 farklı modeli ise her bütçeye ve ihtiyaca uyum sağlayacaktır. Aynı zamanda gömülü, tezgah altı veya tezgah üstü gibi farklı şekillerde montaj gerçekleştirebilirsiniz. Kolay montaj avantajı ve modern tasarımıyla her ev için en iyi seçeneği sunuyor.

Teka evye modellerini yakından incelemek için tıklayın.

Ukinox

Uygun fiyatlı ve kaliteli ürünlerine ek olarak yerli şirketler içinde en iyi evye markası Ukinox. 80 farklı ülkede Ukinox ürünleri kullanılıyor. Tek hazneli, bir buçuk hazneli veya çift hazneli evye modellerinin her biri farklı bir tasarıma sahip. Ayrıca paslanmaz çelik, cam ve granit gibi farklı materyalleri bulunuyor. Ukinox’un en önemli avantajıysa fiyat/performans oranındaki yüksek başarısı. Özellikle yabancı markalar arasında uygun fiyatı ve kalitesiyle ön plana çıkıyor.

Ukinox evye modellerini keşfetmek için hemen tıkla!

Bocchi

En iyi evye markası listesinde modern tasarımlarıyla Bocchi yer alıyor. Sanikey Seramik’in İtalya markası Bocchi’yi satın almasıyla birlikte Türk pazarında oldukça önemli bir yere sahip oldu. Üstelik elliyi aşkın ülkede de Bocchi tercih ediliyor. Bocchi, sıradışı ve modern tasarımlarıyla diğer rakiplerinden ayrı bir yere sahip. Aynı zamanda beyaz, antrasit, kahve, gri vb. renk seçeneklerinin bulunduğunu da söylemeliyim. Mutfağınızda soft ve modern bir tarza önem veriyorsanız mutlaka Bocchi ürünlerine göz atmalısınız.

Bocchi evye modellerini yakından incelemek için buraya tıklayın.

Crauf

2015 yılında üretime başlayan Crauf, kısa sürede en iyi evye listesinde yer almayı başardı. Crauf, inovatif çözümleriyle rakiplerinden bir adım daha öne çıkıyor. Aynı zamanda fiziksel buhar biriktirme (Physical Vapor Deposition) teknolojisiyle de oldukça başarılı. Bu teknoloji sayesinde korozyon, çizilme, aşınma vb. durumlar engelleniyor. Nano teknoloji evye modelleri ise hem kullanım hem de tasarım açısından en iyiler arasındaki yerini alıyor. Yakın zamanda evye almayı düşünüyorsanız Crauf sitesine mutlaka göz atmanızı öneririm.

Crauf web sitesini keşfetmek ister misiniz? Buraya tıklayın.

Franke

İsviçre merkezli Franke, en iyi evye seçeneklerinde yenilikçi çözümleriyle ön plana çıkıyor. Isı ve ses yalıtımı sağlayan evye modellerinden bakteri üremesini önleyen evyelere kadar birçok farklı ürünü bulabilirsiniz. Aynı zamanda renk ve desen konusunda da diğer markalardan daha iyi bir seçenek sunduğunu da söylemeliyim. Ben, evimiz için Franke markasını tercih ettim. Özellikle granit ve siyah evye modelleri modern bir tarz sağlıyor. Ancak Franke ile ilgili en önemli dezavantajın yüksek fiyat politikası olduğunu da söylemem gerek. En iyi evye modelini bulmak için geniş bir bütçe ayırdıysanız Franke markasını tercih edebilirsiniz.

Franke evye modellerini ziyaret etmek için hemen tıklayın.

Gradde

İzmir’de üretim yapan Gradde, en iyi evye markaları arasındaki yerini alıyor. 10 yılı aşkın tecrübesiyle piyasanın en önemli isimleri arasında bulunan Gradde, quartz taşından üretim gerçekleştirmektedir. Aynı zamanda yüksek kalite ile üretilmesi sayesinde uzun ömürlü bir kullanım sağlıyor. En iyi granit evye markası arıyorsanız Gradde ile harika bir seçim yapabilirsiniz. Ailemin evinde Gradde kullanılıyor ve uzun yıllar olmasına rağmen herhangi bir deformasyon oluşmadı. En önemli özelliklerinden biriyse uygun fiyat politikası.

Gradde evye modellerini keşfetmek için buraya tıkla.

Schock

En iyi evye markası listesinde yine bir Alman markası Schock yer alıyor. Schock markalı evyelerin tamamı Almanya’da üretiliyor. Ayrıca evye ve batarya konusunda sayısız bir seçenek sunduğunu da söylemeliyim. Karcon, cristadur ve cristalite+ materyalleri sayesinde ısı ve kimyasal maddelere karşı oldukça dayanıklı bir kullanım sağlıyor. Aynı zamanda yuvarlak, kare vb. farklı formları sayesinde de her mutfağın tasarımı için uyumlu olacaktır. Modern ve kaliteli bir evye arıyorsanız Schock markalı ürünleri inceleyebilirsiniz.

Schock web sitesini hemen ziyaret etmek için tıklayın.

Marmorin

Avrupa’nın en iyi evye markaları listesinde yer alan Marmorin, sadece tek bir alanda üretim yapıyor. Marmorin markasının sadece evye üretmesiyse onu ayrı bir yere taşıyor. Onlarca marka ve yüzlerce ürün arasından seçim yapamadıysanız Marmorin sitesine göz atmalısınız. Marmorin, kuvars taşından üretim yapıyor. Bu sayede neredeyse evladiyelik bir ürün portföyü sağlıyor. Gri, krem, beyaz, siyah vb. renk seçeneklerine ek olarak her bir ürün farklı deseniyle de ön plana çıkmayı başarıyor. Ancak fiyatlarının yüksek olduğunu söylemeliyim.

Marmorin evye modellerini hemen incelemek ister misiniz? Buraya tıklayın.

Grohe

Üstün kalitesi ve modern tasarımları sayesinde Grohe, dünyanın en iyi evye markası listesinde yer alıyor. 200’ü aşkın ödüle sahip olan Grohe, granit ve paslanmaz çelik evyeleri ile ön plana çıkıyor. Her iki materyalde de çok iyi işler çıkardığını söylemek mümkün. Tasarıma ek olarak uzun ömürlü oluşu ve kullanım kolaylığı sağlayan özellikleriyle de kullanıcılardan tam puan alıyor. En önemli özelliklerinden biriyse müşteri odaklı hizmet anlayışına sahip olması. Bu sayede birçok sorununuz için iletişime geçebileceğiniz bir yetkili bulabilirsiniz.

Grohe evye modellerini keşfetmek için hemen tıkla!

Kromevye

40 yılı aşkın tecrübesi ve yenilikçi hizmet anlayışı sayesinde en iyi evye tavsiyeleri arasında Kromevye yer alıyor. Kromevye, İstanbul’da üretiliyor ve yirmiyi aşkın ülkeye ihraç ediliyor. Paslanmaz çelik evye arayışındaysanız Kromevye’yi tercih edebilirsiniz. Aynı zamanda birçok yapı markette de Kromevye markalı ürünler yer alıyor. Kromevye’nin en fazla tercih edilme sebeplerinden biriyse sıradışı tasarımlara ek olarak klasik modeller de sunması.

  tıklayarak Kromevye sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Polex

Türkiye’nin en iyi granit evye üreticileri arasında yer alan Polex, geniş ürün portföyüyle ön plana çıkıyor. Polex ile kare, dikdörtgen, yuvarlak vb. tasarımları satın alabilirsiniz. Aynı zamanda tek hazneli, çift gözlü veya bir buçuk hazneli gibi farklı modelleri de var. En önemli özelliklerinden biriyse 12 farklı renk seçeneğine sahip olması. Polex, kuvars taşından granit evye üreten sayılı markalardan biri. Ayrıca duş teknesi, lavabo vb. farklı alanlarda da üretim yapıyor.

Polex sitesini hemen ziyaret etmek ister misiniz? Buraya tıklayın.

Blanco

Lüks evye seçeneklerine sahip olan Blanco, Türkiye’de üretim yapıyor. Blanco ile iki yüzü aşkın mutfak evyesini inceleyebilir veya satın alabilirsiniz. Aynı zamanda birçok model, çöp öğütücüsüne uygun olarak üretiliyor. Blanco, hem paslanmaz çelik hem de granit evye modellerine sahip. En iyi evye siteleri arasında yer almasını sağlayan en önemli özelliği ise üstün üretim metodu. Bu sayede uzun yıllar kullanılabilecek kalitede evyeleriyle dikkat çekmeyi başarıyor.

Blanco evye modellerini yakından incelemek için tıklayın.

Corian

Kolay temizlenebilir yapısı ve geniş renk seçeneğiyle Corian en iyi evye sitesi listesindeki yerini alıyor. Corian evyeler, gözeneksiz yapısı sayesinde lekeler sadece yüzeyde kalıyor ve sünger ile kolayca temizlenebiliyor. Üstelik sürdürülebilir politikaları sayesinde doğa dostu olduklarını da söylemek mümkün. Corian ile modern veya country tarzında aradığınız evyeleri bulabilirsiniz. Öyle ki, birçok markada bulamadığınız modeli Corian markasından bulmanız mümkün.

Corian web sitesini ziyaret etmek için buraya tıklayın.

Häfele

1923 yılından beri hizmet veren Häfele, Almanya merkezli en iyi evye seçeneklerinden biri. Häfele ile granit, seramik ve paslanmaz çelik evye modellerine sahip olabilirsiniz. Üstelik yeşil, turuncu, siyah, krem vb. geniş bir renk skalasına sahip. Häfele markasının öne çıkan diğer bir avantajı ise lüks evye modelleri. Tasarıma ek olarak kumandalı evye gibi modelleriyle de sektörün en önemli isimlerinden biri. Online olarak web sitesinden veya Häfele satış noktalarından evye modellerine göz atabilirsiniz.

Häfele evye modellerini yakından incelemek için hemen tıklayın.

Viviano

Uygun fiyatlı ve şık bir evye arayışındaysanız en iyi marka Viviano olacaktır. Özellikle granit evye modellerinde oldukça geniş bir seçenek sağlıyor. Viviaono siyah evye kullananlar oldukça memnun. Aynı zamanda en ucuz granit evye modelini bulabileceğiniz markalardan biri olduğunu da söylemeliyim. Bununla birlikte paslanmaz çelik ve cam evye seçeneklerine de sahip. Son olarak set evye modellerini tercih ederek çok daha uygun fiyatla alışveriş yapmanız mümkün. Yerli bir marka olması sebebiyle de yetkili servis, müşteri hizmetleri vb. konularda daha iyi bir iletişim sağlayabilirsiniz.

Viviaono web sitesini hemen keşfetmek için tıklayın.

Q-Sink

Zarif ve modern tasarımları, yüksek kalitesi ve aşınmaya karşı dayanıklı yüzeyi ile Q-Sink, en iyi evye markası olmak için önemli bir aday. Q-Sink, sadece granit evye alanında üretim yapıyor ve kuvars taşından imalat gerçekleştiriyor. %80 kuvars ve %20 gıdaya uygun reçineden üretilen evye modelleri ile mutfağınıza modern bir görünüm sağlayabilirsiniz. Üstelik küçük ve büyük mutfaklar için geniş bir ürün skalası sunmayı başarıyor. Dikdörtgen evye modellerinden çift gözlü evyelere kadar birçok renkte üretim yaparak müşterilerini memnun ettiğini söyleyebilirim.

Q-Sink sitesini ziyaret etmek ister misiniz? Hemen tıklayın.

 

En iyi evye markası içeriğini sevdiklerinize göndererek en kaliteli modeli bulmalarını sağlayabilirsiniz! İçerik ve markalarla ilgili görüş ve önerilerinizi mutlaka yorumlarda belirtin.

 

Yorum yapın