En İyi 18 Sanal Ofis! (Prestijli Adresle Maliyeti Düşürün!)

Home office çalışanlar, girişimciler veya dijital dünyaya adım atanlar çoğu zaman bir ofise ihtiyaç duymaz. Ancak yasal zorunluluklar ve marka değeri için bir adres belirtmek gerekir. Özellikle şehrin lüks yerlerinden belirtilen adresler, müşterilerin daha fazla ilgisini çekecektir. İşte tam da bu noktada en iyi sanal ofis şirketleri imdadınıza yetişir. Sanal ofis kiralama hizmetiyle yasal bir adres belirtebilir, kargolarınızın adrese gitmesini talep edebilir veya müşterileriniz için şık bir çağrı karşılama hizmeti satın alabilirsiniz.

Ben, birkaç ay önceye kadar sanal ofis kiralama hizmetinden faydalanıyorum. Son birkaç haftadır ise hazır ofis kullanmaya başladım. Her iki seçeneği de deneyimleyen biri olarak sizinle sanal ofisler hakkında konuşmak istiyorum. Gelin, birlikte en iyi sanal ofis siteleri ve şirketlerine göz atalım!

En İyi 18 Sanal Ofis

Sanal ofis kiralamak, şirket giderlerinizin büyük oranda düşmesini sağlar. Kira, elektrik, su, stopaj vb. giderlere sahip olmadan bir adresiniz olur. Üstelik sanal ofis kiralamak yasal bir işlemdir ve güvenilirdir. Bununla birlikte en iyi sanal ofis siteleri rekabet ederken fiyat, kapsam ve avantaj gibi konularda müşteri yararına kampanyalar yürütür. İşte en iyi sanal ofis seçenekleriniz:

Plaza Cubes

Uzun yıllara dayanan tecrübesi ve profesyonel hizmetiyle en iyi sanal ofis Plaza Cubes oluyor. Plaza Cubes, sektörde 15 yılı aşkın bir deneyime sahip. Dolayısıyla müşterilerinin isteğini en iyi şekilde karşıladığını söyleyebilirim. Plaza Cubes aylık 220 TL+KDV’den başlayan fiyatlarla 11 şehrin en lüks semtlerinde sanal ofis kiralamanızı sağlayacaktır. Üstelik dilerseniz coworking imkanına sahip olan sanal ofislerden de yararlanabilirsiniz. Esnek paketleri ve networking imkanlarıyla en iyi sanal ofis tercihiniz için Plaza Cubes iyi bir seçenektir.

Plaza Cubes sitesini ziyaret etmek için hemen tıkla!

Open Up Office

İstanbul’da Levent ve Kozyatağı’nda sanal ofis kiralamak istiyorsanız Open Up Office’i tercih etmelisiniz. Open Up Office, size özel tanınan telefon hattı ile müşterilerinizin aramasını cevaplar ve size yönlendirir. Bu sayede prestijli bir şirket profili oluşturabilirsiniz. Bununla birlikte SMS, E – posta gönderimiyle de sizin adınıza gelen kargo ve postalar da anlık olarak bildirilir. Türkiye’nin neresinde olursanız olun Open Up Office ile en iyi sanal ofis deneyimini yaşayabilirsiniz.

Open Up Office sitesini buradan inceleyin.

eOfis

11 farklı şehirde 44 A+ plazada hizmet veren eOfis, en iyi sanal ofis sitesi arayanlar için önemli bir adres. eOfis ile uygun fiyatlı ve profesyonel bir kiralama süreci geçirebilirsiniz. Ben, eOfis’i tercih ederek oldukça güzel bir vakit geçirmiştim. Ayrıca sık sık düzenlenen etkinlik ve toplantılarla da network fırsatı yaşadım. eOfis, tam donanımlı ekipmanları ve altyapısıyla müşteri odaklı bir hizmet sunuyor. Üstelik sınırsız çay kahve ikramı ve çağrı karşılama/aktarma hizmetleriyle de müşterilerini memnun ettiğini söylemeliyim.

eOfis’i ziyaret etmek için tıklayın.

Kamara

Türkiye’de yeni nesil ofis kiralama hizmetinin öncü isimlerinden biri elbette Kamara. Üstelik Google, Spotify vb. referanslarıyla da rakiplerinden ayrılıyor. Kamara, İstanbul’da birçok lüks ilçede hizmet vermektedir. Türkiye’nin her yerinden Kamara ile en iyi sanal ofisi kiralayabilirsiniz. Ayrıca size özel atanan sekreter sayesinde misafirlerinizin her araması ve notu kaydedilir ve anlık olarak bildirim yapılır. En önemli avantajlarından biriyse aylık 175 TL’den başlayan fiyatlarla sanal ofis kiralama seçeneğine sahip olması.

Kamara sitesini yakından incelemek için buraya tıklayın.

Dome

Google ve Kamara işbirliğiyle kurulan Dome, en iyi sanal ofis şirketi olarak öne çıkmakla kalmıyor. Dome, girişimciler ve dijital dünyaya adım atanlar için sınırsız bir etkinlik fırsatı da sunmaktadır. Her gün düzenlenen etkinlikler sayesinde SEO, Google Analytics, Data Studio vb. birçok konuda eğitim alabilirsiniz. Üstelik sanal ofis kiralayarak toplantı odalarını kullanma imkanı da sağlıyor. Profesyonel sekreterya, telefona ön anons koyabilme vb. avantajlara da sahip. Dome ile aylık 89 TL’den başlayan fırsatlarla sanal ofis kiralayabilirsiniz.

Buraya tıklayarak Dome sanal ofisleri hakkında bilgi alın.

Kolektif House

Facebook, Visa, Yandex vb. güçlü referanslara sahip olan Kolektif House, en iyi sanal ofis kiralama hizmetini sunuyor. Aylık 200 TL’den başlayan fiyatlarla şirketinize ve bütçenize en uygun sanal ofis hizmetinden yararlanabilirsiniz. Aynı zamanda buradan ofis kiraladığınız takdirde birçok markadan indirimli alışveriş yapmanız mümkün. Basic, Premium ve Pro olmak üzere üç farklı pakete sahip. Dilerseniz kullanımlı sanal ofis ile ayda 3 gün Kolektif House lokasyonlarını kullanabiliyorsunuz.

Kolektif House sanal ofis kiralama detaylarını buradan öğrenin.

Assembly

Şirket kurulumundan muhasebe işlemlerine kadar birçok işlemi Assembly ile kolayca tamamlayabilirsiniz. Assembly, gelişmiş yöntemleri ve asistans hizmetleriyle en iyi sanal ofis sitesi olmayı hak ediyor. Online yoga &meditasyon derslerinden hijyenik araç teminine, mobil sağlık hizmetlerinden sizin belirlediğiniz adrese araçla kargo teslimine kadar sayısız avantaja sahip. Kısacası lüks ve prestijli bir sanal ofis kiralamak istiyorsanız ilk tercihiniz mutlaka Assembly olmalı.

Assembly sitesini buraya tıklayarak ziyaret edin.

SwissOffices

Sürpriz maliyetlerin bulunmaması ve 24 saat hizmet vermesi avantajıyla SwissOffices, en iyi sanal ofis kiralama hizmetlerinden birini sunuyor. SwissOffices, günde 3 saat business lounge, ayda 4 gün de day office kullanımı sağlamaktadır. Üstelik fiyat – performans oranıyla da diğer rakiplerinden bir adım daha ön plana çıkmayı başarıyor. Prestijli bir adres ve profesyonel bir çağrı karşılamaya ihtiyacınız varsa SwissOffices ile ideal bir çözüm bulabilirsiniz.

Swiss Offices sanal ofis hizmetiyle ilgili detayları buradan inceleyin.

Synergia

Sanal ofis kiralarken işinizi büyütmeyi istiyorsanız Synergia ile mutlaka iletişime geçmelisiniz. Synergia, yeni nesil ofis yönetimi anlayışıyla bir sanal ofisten daha fazlasını sağlıyor. 150’den fazla alanda hizmet veren Synergia, küçük ve mikro işletmeler için önemli bir anahtar. Bu sayede işinizle ilgili en önemli ipuçlarını öğrenebilir ve rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz. Üstelik özel eğitim programlarıyla da işletmenizin gelişimine katkıda bulunur. 3 farklı alanda sanal ofis paketi sunan Synergia, özellikle yeni işletmelerin iletişime geçmesi için önemli bir adres.

Synergia sitesini ziyaret etmek için buraya tıklayın.

Workhaus

Hazır ofis, coworking, sanal ofis ve toplantı odası gibi alanlarda hizmet veren Workhaus, güçlü altyapısıyla ön plana çıkıyor. Bu sayede telefonla arayan her müşterinizi kazanabilir ve güçlü bir iletişim kurabilirsiniz. Workhaus, profesyonel kadrosu ve müşteri odaklı anlayışıyla en iyi sanal ofis sitesi olmak için önemli bir aday. Aynı zamanda aylık 269 TL’den başlayan fiyatlarla sanal ofis imkanı sunuyor.

Workhaus sitesini ziyaret etmek için hemen tıkla!

Galata Business Center

3 farklı paketle sanal ofis kiralama seçeneğinden yararlanmak için Galata Business Center iyi bir tercih olacaktır. Galata Business Center aylık 250 – 450 TL aralığında değişen fiyatlandırmaya sahip. Posta/kargo hizmeti ve sekreterya hizmetlerini kullanabilirsiniz. Ayrıca İstanbul’da yaşıyorsanız Galata Business Center tarafından sağlanan sınırsız sıcak içecek, açık alan veya mutfak alanı gibi avantajlardan yararlanmanız da mümkün.

Galata Business Center sanal ofis paketlerini görmek için tıklayın.

Tnext Office

2021 yılında kurulmasına rağmen kısa sürede en iyi sanal ofis sitesi listesinde Tnext Office yer alıyor. Tnext Office, esnek çözümleri ve gelişmiş hizmetleri ile müşteri memnuniyetini büyük oranda sağlamış durumda. Aynı zamanda şirket açılışınızla ilgili de Tnext Office ile iletişime geçebilirsiniz. Tnext Office, giriş, optimum ve her şey dahil paketleriyle her ihtiyaç ve bütçeye yönelik farklı çözüm önerileri sağlıyor. Üstelik kişiye özel ofis çözümleri de en büyük avantajlarından.

Buraya tıklayarak Tnext Office sanal ofis hizmetini inceleyin.

Business93

İstanbul’da iki farklı lokasyonla çalışan Business93, en güvenilir sanal ofis sitelerinden biri. Business93 ile yasal bir adres belirleyebilir ve şirketinize özel telefon hattı verilmesini talep edebilirsiniz. Üstelik sabit fiyat politikası sayesinde ay sonunda ödeyeceğiniz fatura her zaman bellidir. Business93, plus, gold ve Premium olmak üzere üç farklı paketle sanal ofis imkanı tanıyor. Paketler ise lounge, hazır ofis ve toplantı odası kullanımına göre farklılık göstermektedir. Eğer, hazır ofis veya toplantı odalarını kullanmayacaksanız uygun fiyatla sanal ofis kiralayabilirsiniz.

Business 93 sitesini keşfetmek için hemen tıkla!

Olmadık Ofis

En iyi fiyatla sanal ofis kiralamak için Olmadık Ofis şirketini tercih etmelisiniz. Olmadık Ofis, aylık 100 TL’den başlayan fiyatlarla kiralama seçeneği sunuyor. Ayrıca esnek çözümleriyle de ihtiyaca yönelik sanal ofis imkanı tanıyor. İstanbul ve Ankara’da iki lokasyonla hizmet veren Olmadık Ofis, tüm işlemleri yasal mevzuata göre yürütmektedir. Bu sayede son derece güvenli bir hizmet alabilirsiniz. Üstelik posta yönlendirme, telefon cevaplandırma gibi hizmetleri de var. Dilerseniz peşin ödeme ile %10 kazanç elde edebilirsiniz.

Olmadık Ofis’i ziyaret etmek için buraya tıklayın.

Office Inn

Ücretsiz hukuki danışmanlık avantajı sayesinde en iyi sanal ofis şirketlerinden biri de Office Inn oluyor. Office Inn İstanbul Park’ta hizmet vermektedir. Sanal ofis kiralama işlemiyle grafik tasarımından mali müşavirlik danışma hizmetine, çağrı yönlendirmeden web tasarım hizmetine kadar birçok konuda hizmet alabiliyorsunuz. Üstelik prestijli yasal adres avantajıyla sanal ofisten beklediğiniz her çözüm sağlanıyor. Office Inn sanal ofis kiralama fiyatı ise yıllık 4000 TL’den başlıyor.

Buraya tıklayarak Office Inn sitesini ziyaret edin.

Kolay Ofis

Ankara’da hizmet veren Kolay Ofis, %80 maliyet avantajı sağlıyor. Kolay Ofis, aylık 80 TL’den başlayan fiyatlarla en iyi sanal ofis siteleri arasındaki yerini alıyor. Üstelik en ekonomik sanal ofis kiralama hizmeti olduğunu da söyleyebilirim. Türkiye’nin her noktasından Kolay Ofis ile ofis kiralayabilirsiniz. Ayrıca KOSGEB – Hibe danışmanlığı, hukuk danışmanlığı, reklam danışmanlığı ve marka patent danışmanlığı gibi birçok alanda ücretsiz hizmet veriyor.

Kolay Ofis’i yakından incelemek için hemen tıkla!

Siber Ofis

Ankara/Çukurambar’da sanal ofis kiralamak için Siber Ofis’i tercih edebilirsiniz. Siber Ofis, girişimciler ve home office çalışanlar için özel çözüm yöntemleri sağlıyor. Üstelik kolay ulaşım imkanıyla da müşterilerini memnun etmektedir. Siber Ofis, yurtiçi ve yurtdışındaki müşterileri için günün büyük bir kısmında telefonla ulaşım imkanı sunuyor. Üstelik indirimli kargo hizmetleriyle de Siber Ofis, en iyi ofis kiralama sitesi listesinde yer almaktadır.

Siber Ofis hizmetleriyle ilgili detayları buradan öğrenebilirsiniz.

Corpneed

En iyi sanal ofis şirketleri arasında İzmir’de hizmet veren Corpneed yer alıyor. Corpneed, profesyonel çözümleri ve 7/24 kullanım avantajı ile çok sevilen şirketlerden biri. Üstelik Çorlu ve İstanbul’da da hizmet veriyor. A+ plazalarda sağladığı hazır ofis, sanal ofis ve coworking gibi hizmetlere sahip. Ayrıca şirket kurma, marka değeri oluşturma vb. birçok konuda da danışmanlık sağlıyor.

Corpneed hakkında ayrıntılı bilgi edinmek için tıklayın.

 

En iyi sanal ofis siteleri içeriğini arkadaşlarınıza göndererek profesyonel hizmet almalarını sağlayabilirsiniz! İçerik ve sitelerle ilgili görüş veya önerilerinizi bekliyoruz.

Yorum yapın