En İyi 17 Kasko Şirketi! (En Güvenilir Kasko Siteleri!)

Geçtiğimiz günlerde kaza yapınca kasko şirketiyle büyük bir anlaşmazlık yaşadım. Yaklaşık bir aya kasko biteceği için yeni bir şirketle anlaşmak için araştırmaya koyuldum. En iyi kasko şirketleri genellikle geniş bir kapsam ve geniş bir servis ağı sunuyor. Bu sayede ıssız bir yerde arabanız bozulsa ya da kaza yapsanız bile birkaç saate çekici gönderiliyor. Aynı zamanda araç çalınması, kaza vb. durumlarla ilgili de hasarı karşılayan şirketleri seçmenizi öneririm.

En iyi kasko şirketi ile anlaşmaya vardığınızda aracınızla ilgili birçok konuda en iyi desteği sunuyorlar. Ben, bu konuyu araştırırken yakın çevrem, şikayet siteleri ve sosyal medya hesapları gibi pek çok platformu inceledim. Hazırsanız en iyi kasko siteleri ve şirketlerine göz atalım!

En İyi 17 Kasko Şirketi

Kasko şirketi seçerken dikkat etmeniz gereken birkaç önemli nokta var. Ödeme yöntemleri, ikame araç temini, müşteri memnuniyet oranı gibi konulara özellikle dikkat etmelisiniz. Bununla birlikte polliçede yazan araç değerini mutlaka gerçeği yansıtmalıdır. Ayrıca Türkiye şartları için enflasyon teminatı da büyük bir önem taşıyor. Aşağıda farklı poliçe kapsamları ve ödeme kolaylıklarıyla en iyi kasko şirketi seçeneklerini inceleyebilirsiniz!

Anadolu Sigorta

Yüksek müşteri memnuniyeti ve geniş kapsamlı poliçeleriyle en iyi kasko şirketi olarak Anadolu Sigorta’yı tercih edebilirsiniz. Anadolu Sigorta, 7/24 hizmet sağlayıcıları sayesinde en zor ve acil durumlarda çözüm sunacaktır. Ayrıca birçok sigorta şirketine oranla çekici ve servis konusunda daha fazla anlaşmaya sahip olduğunu söylemek mümkün. Anadolu Sigorta, kasko sigortası için 6 farklı poliçe türü sağlıyor. Bütçenize ve aracınıza en uygun seçimi kolayca yapabilirsiniz. Aynı zamanda araç içinde bulunan evcil hayvanlar da teminat kapsamında değerlendiriliyor. Ben, kasko sürem bitince Anadolu Sigorta’yı tercih edeceğim. Yakın çevremden birçok kişi Anadolu Sigorta’dan oldukça memnun.

Anadolu Sigorta kasko poliçeleri ile ilgili detayları öğrenmek için tıklayın.

Axa

Her bütçeye ve ihtiyaca yönelik teklifleriyle en iyi kasko şirketi tercihinizi Axa’dan yana kullanabilirsiniz. Axa, dört farklı kategoride her ihtiyaca yönelik kasko avantajı sağlıyor. Örneğin, maksimum kasko ile asistans özelliklerine ek olarak ikame araç, konaklama ve transfer gibi avantajlardan faydalanabilirsiniz. Lacivert kasko ise doğal afet, terör, grev, hayvan saldırıları vb. durumlarda oluşabilecek hasarları karşılıyor. Tutumlu kasko ise hem hesaplı fiyatı hem de ekonomik fiyatıyla en fazla tercih edilen poliçelerden biri.

Axa kasko sigorta sayfasına göz atmak için buraya tıklayın.

AkSigorta

Güvenli sürüş ve konforlu bir yolculuk için tercih edebileceğiniz diğer bir kasko şirketi de AkSigorta. Sağladığı ücretsiz hizmetlere ek olarak yaygın servis ağıyla da müşterilerini memnun etmeyi başarıyor. AkSigorta, yedek araç, sıfır araç koruması, acil tıbbi yardım vb. ücretsiz hizmetlere sahip. Ayrıca çarpma, çarpışma, doğal afet, karşı araç ve şoför çözümleriyle birçok konuda teminat sağlamaktadır. En önemli özelliklerinden biriyse 3. Şahıslar için sınırsız teminat seçeneği sunması. AkSigorta, en iyi kasko şirketi listesindeki yerini uzun süredir koruyor.

Buraya tıklayarak AkSigorta kasko poliçeleri ile ilgili bilgi alın.

Allianz

En iyi kasko şirketi arayışındaysanız sağladığı teminat ve yüksek tazminat oranlarıyla Allianz’ı tercih edebilirsiniz. Allianz, akıllı kasko seçeneğiyle yol yardım hizmetlerinden ikame araca, ekspertiz işlemlerinden mesleki indirimlere kadar birçok avantaj sağlıyor. Aynı zamanda en kolay yedek araç temin edebileceğiniz şirketlerden biri olduğunu söylemeliyim. Yakın çevremden birçok kişi Allianz ile sorunsuz bir kasko sigortası süreci geçirdi. Bununla birlikte fiyatları, diğer en iyi kasko siteleri seçeneklerine göre daha yüksek.

Allianz kasko ürünlerine göz atmak için hemen tıkla!

Generali Sigorta

En iyi kasko seçenekleri arasında modüler yapısıyla Generali Sigorta yer alıyor. Generali Sigorta, poliçede yer alan teminat ve kapsamları ihtiyaçlarınıza göre belirleme fırsatı sunmaktadır. Esnek teminat paketleri sayesinde aracı kullanım durumunuz, yaşadığınız bölge vb. durumlara bağlı olarak daha ekonomik bir kasko yaptırabilirsiniz. Kendi kasko paketinizi oluşturmanızı sağlayan Generali Sigorta, uygun fiyatıyla en iyi kasko siteleri arasındaki yerini koruyor. Üstelik prestij servis hizmetine de sahip.

Generali Sigorta kasko poliçelerini incelemek için buraya tıklayın.

Mapfre

Dünyanın en iyi kasko şirketi listelerinde yer alan Mapfre, uygun çözüm önerileriyle memnuniyeti karşılıyor. Mapfre tarafından sunulan kasko sigortaları kapsam açısından oldukça avantajlı. Örneğin, birçok kasko şirketi yurtdışı çıkışlarında kasko teminatı sağlamazken Mapfre, birçok ülkede bu avantajı sürdürüyor. Aynı zamanda gelişmiş asistans hizmetleriyle de en acil durumlarda imdadınıza koşacaktır. Yol yardım hizmetleriyle araçtaki çocuk ve yaşlılar için bakım hizmeti alabilir veya hukuki savunma gibi konularda bilgi edinebilirsiniz.

Mapfre kasko sigortası hakkında detaylı bilgi edinmek için tıklayın.

Türkiye Sigorta

Halkbank ve Ziraat Bankası sigorta şirketlerinin ve Güneş Sigorta’nın birleşmesiyle kurulan Türkiye Sigorta, farklı kasko ürünlerine sahip. Türkiye Sigorta, geniş kapsamı uygun fiyatla birleştirerek en iyi kasko şirketi olma yolunda önemli bir aday. Genişletilmiş kasko ile mini onarım hizmetinden kiralık araca kadar farklı çözümler sunuyor. Dost kasko ürünüyse her bütçeye uygun teminatlarla oldukça beğenilmektedir. Türkiye Sigorta, müşteri odaklı hizmet anlayışıyla kısa sürede en iyiler arasında yer almayı başardı.

Buraya tıklayarak Türkiye Sigorta kasko ürünlerini ziyaret edin.

Groupama

30 yılı aşkın tecrübesi ve yaygın acentesiyle en iyi kasko şirketi tavsiyesi olarak Groupama dikkat çekiyor. Groupama uygun fiyatlı kasko sigortası arayanlar için ideal bir tercih olacaktır. Aynı zamanda uygun fiyatlı olmasına rağmen sağladığı avantajlarla da yüksek müşteri memnuniyeti oranına sahip. Ana teminatlara ek olarak birçok sigorta şirketinin karşılamadığı alanlarda da ek teminatlar sağıyor. Süper özel oto, elit kasko, klasik kasko, marka kasko ve moto kask’o ile bütçenize en uygun seçimi kolayca yapabilirsiniz.

Groupama kasko tekliflerini görmek için hemen tıkla!

HDI

5 farklı kategoride kasko hizmeti sunan HDI, en popüler sigorta şirketlerinden biri. Özellikle büyük şehirlerde yaşayan kişiler için geniş bir servis ağından bahsetmek mümkün. Bununla birlikte sık sık araç kullananlar için genişletilmiş kasko poliçesini sunarken eski model araçlar için de dar kapsamlı kasko poliçesi çözümünü sağlıyor. Bu sayede prim ödemeleri daha az olurken maliyetiniz de azalacaktır. HDI geniş kapsamlı çözüm önerileri sayesinde en iyi kasko siteleri arasındaki yerini alıyor. Ayrıca geçtiğimiz senelerde Ergo Sigorta’nın HDI tarafından satın alındığını da söylemeliyim.

Buraya tıklayarak HDI kasko seçeneklerini inceleyebilirsiniz.

Türk Nippon Sigorta

Uzun yıllardır en iyi kasko şirketi tavsiyeleri arasında Türk Nippon Sigorta yer alıyor. Türk Nippon Sigorta, dünyaca ünlü HNS Group bünyesinde faaliyetini sürdürmektedir. İkame araç, yolculuğa devam, ilaç gönderimi, ikametgaha dönüş gibi asistans hizmetlerine sahip. Türk Nippon Sigorta, temel bir kasko sunuyor. Siz ek teminatları kendiniz seçerek uygun bir poliçe oluşturuyorsunuz. Bu sayede size uygun olmayan veya hiç kullanmayacağınız teminatlar için ekstra ücret ödemenize gerek kalmıyor.

Türk Nippon Sigorta kasko sayfasını ziyaret etmek için tıklayın.

Ray Sigorta

Özel çözümleri ve 7/24 destek hattı ile en iyi kasko sitesi seçeneklerinden biri de Ray Sigorta. Üstelik kadınlara özel kasko, ekonomik kasko, baby on kasko, ikinci şans kasko gibi özel poliçe türlerine de sahip. Örneğin, kadınlara özel kasko seçeneğinde özel ihbar hattı ve taksi hizmeti gibi avantajlar bulunuyor. Baby on kasko ise 0 – 6 yaş arası çocuk sahibi olan ebeveynlere özel indirim fırsatı sağlamaktadır. Bununla birlikte mesleki indirimler de tüm kasko poliçelerinde uygulanabilir. Ray Sigorta, kulüp hizmetleri ve yüksek memnuniyet başarısıyla en iyi kasko şirketi olarak tercih edilebilir.

Buraya tıklayarak Ray Sigorta kasko poliçeleri hakkında bilgi edinin.

Eureko Sigorta

Garanti BBVA ve Eureko Sigorta işbirliği ile en kazançlı ve en iyi kasko poliçesine sahip olabilirsiniz. Euro Sigorta, orijinal yedek parça garantisiyle aracınızın serviste olduğu süre boyunca orijinal yedek parça ile onarılacağına dair garanti veriyor. Üstelik yılda iki kez ikame hakkı da tanınmaktadır. Bununla birlikte kişisel eşya teminatı, anahtar kayıp teminatı, hukuksal koruma, çarpma ve çarpışma teminatları ile de tam koruma sağlıyor. Bu sayede olası kaza veya kayıp/çalıntı durumlarında belirli bir teminata kadar zararınız karşılanacaktır.

Eureko Sigorta kasko detaylarına göz atmak için hemen tıkla!

Sompo Sigorta

Japonya merkezli Sompo Sigorta, en iyi kasko şirketleri listesinde uygun fiyatıyla ön plana çıkmayı başarıyor. Sompo Sigorta, aylık kasko, mini kasko, artı kasko ve marka kasko gibi poliçe türlerine sahip. Aylık 30 TL’den başlayan ödemelerle kasko yaptırmak istiyorsanız Sompo Sigorta ile iletişime geçebilirsiniz. Üstelik 7/24 asistans hizmeti sağlanırken kredi kartına bloke koyma gibi bir durum da yaşanmıyor. Bu sayede güvenli ve uygun fiyatlı kasko fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Sompo Sigorta kasko seçeneklerini değerlendirmek için tıklayın.

Doğa Sigorta

2007 yılından beri uygun fiyatlı poliçeleriyle tercih edilen Doğa Sigorta, en iyi kasko şirketi tavsiyeleri arasındaki yerini alıyor. Doğa Sigorta, tercih edeceğiniz teminat ve hasar durumlarına göre en uygun fiyatlı poliçe seçeneklerini sunmaktadır. Dilerseniz, geniş kapsamlı bir kaskoya sahip olabilir ya da ihtiyacınıza yönelik belirlemeleri yapabilirsiniz. Üstelik, müşteri memnuniyetini sağlamayı başaran nadir sigorta şirketlerinden biri olduğunu da söylemeliyim.

Doğa Sigorta kasko ayrıntılarını buradan inceleyebilirsiniz.

Sigortam.net

En iyi fiyat garantisi ve 20 şirketle anlaşması, Sigortam.net’in en iyi sigorta sitesi olmasını sağlıyor. Sigortam.net, Türkiye’nin en iyi kasko şirketlerini tek bir sayfada görmek için iyi bir seçenek. Aracınızın modeli, yılı ve sizin bilgilerinizi aldıktan sonra sigorta şirketlerinin verdiği teklifler sıralanıyor. Bu teklifleri fiyat ve kapsam olarak değerlendirdikten sonra en iyi seçimi yapabilirsiniz. Kasko sigortası şirketlerini ayrı ayrı incelemektense sigortam.net’i ziyaret ederek kolay bir seçim yapmak mümkün.

Sigortam.net sitesini ziyaret etmek için tıklayın.

Koalay

Kullanıcı odaklı arayüzü ve uygun fiyatlarıyla en iyi sigorta sitesi olarak tercih edebileceğiniz diğer bir platform da Koalay oluyor. Koalay, size özel fiyat teklifini vermekle kalmıyor. Sitesini incelediğinizde şirketlerin uyguladığı genel fiyat ortalamasını da görebilirsiniz. Bu sayede bütçenize uygun seçimi yapmak daha kolay olacaktır. Koalay, fiyat karşılaştırmak, teklif almak ve hızlı bir poliçe satın almak için en iyi sigorta sitelerinden. Ayrıca Koalay’ın, Hesapkurdu.net iştiraki olduğunu da söylemeliyim.

Buraya tıklayarak Koalay sitesine ulaşabilirsiniz.

Sigortaladım

En iyi ve en güvenilir sigorta sitesi tavsiyeleri arasında elbette Sigortaladım’da yer ediniyor. Sigorta Aldım, her sigorta ihtiyacınız için avantajlı fiyatlar sağlayacaktır. Aynı zamanda kasko veya trafik sigortası yaptıran kişiler için indirim, hediye çeki vb. kampanyalar da düzenleniyor. Üstelik en çok sigorta şirketiyle anlaşması olan sitesi olduğunu da söyleyebilirim.

Sigortaladım sitesine erişim sağlamak için hemen tıkla!

 

En iyi sigorta siteleri içeriğini arkadaşlarınıza göndererek bizi destekleyebilirsiniz! İçerik ve şirketlerle ilgili görüş ve önerilerinizi mutlaka yorumlarda belirtin.

 

 

Yorum yapın